Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI Cyborg 15 A13UCK, i7-13620H (10C/16T, up to 4.90GHz, 24 MB), GeForce RTX 3050 4GB GDDR6, 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level, 16GB DDR5 5200MHz, 512GB PCIe Gen4x4 SSD, WiFi 6E, BT 5.3, 4 Zone RGB Kbd, NO OS, 53.5Whr, 1.98kg
Следващата фаза на еволюцията е тук. Потопете се в света на игрите в киберпънк стил, разкрийте своята Sci?Fi визия и бъдете крачка пред опонентите с революционен хардуер. С футуристичния си механизиран външен дизайн Cyborg 15 A13U е създаден да бъде най?дръзкият и авангарден геймърски лаптоп. Полупрозрачните елементи по клавиатурата и корпуса ви позволяват да надникнете към вътрешните компоненти, а кибернетичните линии и акценти по цялата конструкция пресъздават визията за бъдещето. Осветените неонови WASD бутони осигуряват по?бързи и прецизни движения в игрите, докато Sci?Fi акцентите върху клавиша за интервал, стрелките и бутона за включване придават още по?силно киберпънк излъчване. Геометрични линии и форми са гравирани от долната страна на корпуса, символизирайки модификации на киборги от Sci?Fi произведения, а стилизирани текстове, скрити във вентилационните отвори, подчертават геймърския дух на MSI. С тегло от 1,98 кг и дебелина от 21,95 мм, Cyborg 15 е перфектен за гейминг сесии в движение. Алуминиевият капак придава гладко, висококачествено усещане при допир и едновременно поддържа конструкцията лека. Части от корпуса са изработени от полупрозрачен материал, включително четирите страни и долната част, създавайки ефект на прозрачност по цялата външна повърхност - удоволствие за феновете на механичната естетика, от портовете до последния винт. NVIDIA GeForce RTX 30 серията осигурява най?бързите лаптопи за геймъри и създатели - с архитектура Ampere (второ поколение RTX), по-реалистични визуални ефекти чрез проследяване на лъчи (ray-tracing) и водещи AI технологии като NVIDIA DLSS. Max?Q технологиите използват мощта на AI, за да предложат тънки, високопроизводителни лаптопи, по-бързи и по-ефективни от всякога. Улавяйте всяко движение с ясния и плавен 144Hz IPS дисплей. Новият Shared?Pipe дизайн на охлаждането позволява балансирано разпределение на топлината между CPU и GPU в реално време, а ексклузивната термопаста на MSI гарантира максимална производителност дори при екстремни гейминг натоварвания.
| Серия | Cyborg |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Max 64GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2-2280 PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB | 4GB GDDR6 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 2x 2W Audio Speaker, Hi-Res Audio Ready, Nahimic 3 Audio Enhancer |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-VB-CG |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort), 2 Type-A USB3.2 Gen1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-Cell 53.5 Whrs, 120W Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.0 x 2.3 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.98 kg |
| Други | Software: Battery Master, Crosshair, Game Highlights, MSI App Player, MSI Center, MSI Companion, Nahimic 3, Nvidia App, Smart Auto |
| Чипсет | Integrated SoC |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.