Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI Cyborg 15 A13VEK, i5-13420H (8C/12T, up to 4.60GHz, 12 MB), GeForce RTX 4050 6GB GDDR6 194 AI TOPS, 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level, 16GB RAM 5200MHz, 512GB PCIe Gen4x4 SSD, WiFi 6E, BT5.3, 4-Zone RGB Kbd, NO OS, 53.5Whr, 1.98 kg
Следващата фаза на еволюцията е тук. Потопете се в света на игрите в киберпънк стил, разкрийте своята Sci-Fi визия и бъдете крачка пред опонентите с революционен хардуер. С футуристичния си механизиран външен дизайн Cyborg 15 A13V е създаден да бъде най-дръзкият и авангарден геймърски лаптоп. Полупрозрачните елементи по клавиатурата и корпуса ви позволяват да надникнете към вътрешните компоненти, а кибернетичните линии и акценти по цялата конструкция пресъздават визията за бъдещето. Осветените неонови WASD бутони осигуряват по-бързи и прецизни движения в игрите, докато Sci?Fi акцентите върху клавиша за интервал, стрелките и бутона за включване придават още по-силно киберпънк излъчване. Геометрични линии и форми са гравирани от долната страна на корпуса, символизирайки модификации на киборги от Sci?Fi произведения, а стилизирани текстове, скрити във вентилационните отвори, подчертават геймърския дух на MSI. С тегло от 1,98 кг и дебелина от 21,95 мм, Cyborg 15 е перфектен за гейминг сесии в движение. Алуминиевият капак придава гладко, висококачествено усещане при допир и едновременно поддържа конструкцията лека. Части от корпуса са изработени от полупрозрачен материал, включително четирите страни и долната част, създавайки ефект на прозрачност по цялата външна повърхност - удоволствие за феновете на механичната естетика, от портовете до последния винт. Графичните карти от серията NVIDIA GeForce RTX 40 захранват най?бързите лаптопи за геймъри и създатели. Изградени с ултраефективната архитектура NVIDIA Ada Lovelace, те осигуряват огромен скок в производителността чрез технологията DLSS 3, задвижвана от изкуствен интелект, и позволяват създаването на реалистични виртуални светове с пълно проследяване на лъчи (ray tracing). Пакетът технологии Max?Q оптимизира производителността, консумацията на енергия, живота на батерията и акустиката за максимална ефективност. NVIDIA Reflex осигурява най-ниската латентност и светкавична реакция за решаващо предимство в състезателните игри. Създадена да оптимизира и измерва системната латентност, технологията Reflex осигурява по-бързо прицелване, по-бърза реакция и по-прецизен контрол. Най-висококласните графични карти предлагат и най?плавното и потапящо VR изживяване. Resizable BAR е усъвършенствана функция на PCI Express, която позволява на процесора да получи достъп до целия буфер на видеокартата наведнъж, подобрявайки производителността в много игри. Улавяйте всяко движение с ясния и плавен 144Hz IPS?ниво дисплей. Новият Shared?Pipe дизайн на охлаждането позволява балансирано разпределение на топлината между CPU и GPU в реално време, а ексклузивната термопаста на MSI гарантира максимална производителност дори при екстремни гейминг натоварвания.
| Серия | Cyborg |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Max 64GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2-2280 PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 2x 2W Audio Speaker, Hi-Res Audio Ready, Nahimic 3 Audio Enhancer |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-VB-CG |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort), 2 Type-A USB3.2 Gen1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-Cell 53.5 Whrs, 120W Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.0 x 2.3 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.98 kg |
| Чипсет | Integrated SoC |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.