Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Natec Headset Drone With Microphone Black
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | Mini Jack 3.5 mm x 2 |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Cable-integrated |
| Честотен обхват, Hz | 50 - 30000 Hz |
| Чувствителност, dB | 119 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Black |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.