Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 128GB Awesome Lilac
Представяме Galaxy A57 5G – създаден с правилните подобрения. По-тънък, по-елегантен и по-впечатляващ от всякога, Galaxy A57 5G търси интуитивно всичко на екрана със Circle to Search и повишава продуктивността ти с Awesome Intelligence функции като Object Eraser, Best Face и Edit Suggestion. Заснемай незабравими моменти денем и нощем с подобрените камери, дори при слаба светлина. Разчитай на защита с рейтинг IP68 и батерия, която издържа до два дни. А с до 6 ъпгрейда на ОС и 6 години актуализации на сигурността, винаги оставаш в крак с новостите. Запознай се с новия Galaxy A57 5G – преработен изцяло и готов да впечатлява. По-тънък от всякога, той има изчистена линия и модерен гланцов завършек, който веднага привлича погледите. По-лек от предишния модел, той пасва удобно в ръката ти. На гърба, тройната камера е повдигната върху стилен модул с полупрозрачен ефект, който добавя премиум излъчване и го превръща в истински визуален акцент. Galaxy A57 5G е истински магнит за погледите. Гланцовият стъклен гръб създава усещане за модерна керамична повърхност, която пренася стила ти на ново ниво. Избери своя цвят измежду четири успокояващи нюанса в светла или тъмна тоналност – Морскосиньо, Светлосиво, Светлосиньо или Светлолилаво – и го направи изцяло свой. Поддържай своя Galaxy A57 5G актуален и защитен с дългосрочна софтуерна поддръжка, за да му се радваш години наред. Моделът предлага до 6 ъпгрейда на операционната система, които ти дават нови и по-лесни начини да създаваш, да се свързваш и да поддържаш висока продуктивност. Освен това получаваш до 6 години актуализации за сигурност и поддръжка, с които си на крачка пред заплахите. Снимай, редактирай и споделяй специалните моменти с обновената камера на Galaxy A57 5G. С 50 MP OIS широкоъгълна камера, 12 MP ултраширокоъгълна и 5 MP макро камера правиш ярки, детайлни и напълно достойни за споделяне снимки и видео. А с 12 MP Super HDR на предната камера видеата ти са по-наситени и живи от всякога. Независимо дали стриймваш на живо или снимаш видео за следващия си влог, Super HDR ти помага да уловиш най-добрия си ъгъл. Предната камера на Galaxy A57 5G оптимизира селфи видеата, като подобрява наситеността, цветовете и контраста. Фоновете се възпроизвеждат с резки и ярки детайли за впечатляващи резултати всеки път. Улови портрети с подобрени детайли благодарение на AI Segmentation в Galaxy A57 5G. Основната камера автоматично разпознава фона, обектите на преден план и небето, като подобрява качеството на елементи като кожа, лице, коса и тревни площи. А с ултраширокоъгълната камера имаш по-широко зрително поле, за да побереш повече от света си в кадъра. Потопи се във визуални изживявания с широкия екран на Galaxy A57 5G. 6.7-инчовият FHD+ Super AMOLED Plus дисплей със супертънки рамки ти позволява да гледаш без смущения. Независимо дали стриймваш, скролваш или играеш, картината остава ясна благодарение на Vision Booster. Продължавай напред с дълготрайната 5 000 mAh (типична) батерия на Galaxy A57 5G. Наслаждавай се на съдържание, социални мрежи или игри без нужда от презареждане до 2 дни. А когато ти трябва енергия, включи Super Fast Charging 2.0 и получи до 60% заряд само за 30 минути. Galaxy A57 5G е създаден с усъвършенстван осемядрен процесор, който осигурява стабилна и мощна работа през целия ден. Играй, създавай и редактирай съдържание плавно и уверено благодарение на подобрената CPU и GPU производителност – до 15% спрямо предишния модел. Обновената LPDDR5X памет дава тласък на мултитаскинга, а по-голямата камера за охлаждане предотвратява прегряване – дори в най-напрегнатите гейминг моменти.
| Серия | Galaxy A57 |
|---|---|
| Брой SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time) |
| Операционна система | Android 16, up to 6 major Android upgrades, One UI 8.5 |
| Процесор | Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-720 & 4x2.6 GHz Cortex-720 & 3x1.95 GHz Cortex-520), Chipset Exynos 1680 (4 nm), GPU Xclipse 550 |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED+, 120Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1900 nits (peak), Protection Corning Gorilla Glass Victus+, Mohs level 5 |
| Памет, GB | 8GB |
| Дисково пространство, GB | 128GB |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Камера, MP, предна | 12 MP, f/2.2, (wide), 1/3.2", 1.12µm, Video 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 10-bit HDR |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS; 12 MP, f/2.2, 123? (ultrawide), 1/3.06", 1.12µm; 5 MP, f/2.4, (macro); Video 4K@30fps, 1080p@30/60fps, HDR, gyro-EIS |
| Светкавица | Best Face, LED flash, panorama, HDR |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0, A2DP, LE, NFC |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band or tri-band, Wi-Fi Direct |
| GPS / A-GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Mid, MIDI, XMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, MXMF |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| Сензори | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Батерия, mAh | 5000 mAh, Charging 45W wired |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 161.5 x 76.8 x 6.9 mm |
| Цвят | Lavender |
| Тегло, g | 179 g |
| Други | IP68 dust tight and water resistant |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.