Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 27FG602 27" Odyssey G6 OLED 500Hz 0.03ms 2560x1440 DP HDMI Silver
Почувствай спиращ дъха реализъм в игрите. Samsung QD-OLED предлага по-висока яркост и широк цветови диапазон, като прави сцените ясни и живи в QHD резолюция. Играй без смущения с технологията Glare Free. Филмът Glare Free на Samsung е с 54% по-малко гланцово покритие от конвенционалния Anti-Reflection филм, което държи екрана чист от отражения от външни източници на светлина. Сега можеш да надхитриш противниците си дори когато слънцето осветява стаята ти. Потопи се в автентични гейминг сцени. С TrueBlack 500 сертификация, мониторът осигурява ултра-дълбоки черни тонове и пикова яркост от 1000 нита — за впечатляващ контраст, живи акценти и наситени цветове, които вдъхват живот на всеки кадър с по-остри и потапящи детайли. Наслади се на въвличащо гейминг изживяване с прецизно възпроизвеждане на цветовете. Сертифицираният по Pantone екран възпроизвежда над 2100 цвята и повече от 110 нюанса на кожата от библиотеката на Pantone. А впечатляващият QD-OLED дисплей вдъхва живот на игрите така, както са били замислени от създателите им – за наистина завладяващо изживяване. Кажи сбогом на накъсванията и забавянията. С първия OLED екран с честота 500Hz ще се насладиш на изключително плавен геймплей и светкавична реакция, за да си крачка напред във всеки кадър. Издигни най-интензивните си гейминг сесии на ново ниво. OLED технологията осигурява почти мигновено време за реакция от 0.03ms GTG, което ти позволява да печелиш в динамични игри с кристално ясни и изключително прецизни визуализации. G-Sync синхронизира графичния процесор и панела, за да намали накъсванията, забавянията и разкъсванията на изображението. В комбинация с AMD FreeSync Premium Pro, технологията осигурява изключително плавни сцени, за да имаш предимство във всяка ситуация.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | OLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 500Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro, G-Sync Compatible |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Наклон | -2° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | -92° ~ 92° |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 41 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.1 x 26.3 x 55.4 mm |
| Цвят | Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.