Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 32B800 32" IPS LED, 60 Hz, 5 ms GTG, 3840x2160, 300 cd/m2, Flicker Free, PBP, PIP, USB-C 90W, 3xUSB 3.0, Display Port 1.4, 2xHDMI 2.2, Black
Samsung 32B800 е страхотен 32-инчов монитор, който предоставя иновативни изживявания на своите потребители, които могат да отключат потенциала на всеки бизнес професионалист, създател на съдържание и дори графични дизайнери, благодарение на технология ViewFinity, която вдъхва живот на всяка визия, както никога досега. Разкрийте всеки детайл в изображението пред вас с максимална яснота. С 4 пъти повече пиксели от Full HD, всеки детайл се разглежда в подобрена дълбочина, докато по-голямата екранна площ ви осигурява пространство за преглед на множество инструменти, приложения и програми. Плюс това, IPS панелът осигурява кристално чисто качество на цветовете и широк зрителен ъгъл от 178°. Насладете се повече цветове и постигнете по-голямо въздействие при презентацията на всеки свой проект. Samsung 32B800 вече разполага с разширен цветови диапазон, поддържащ до 98% от DCI-P3, създавайки по-богати и по-живи цветове във всеки проект. С прецизност на професионално ниво, графичните дизайнери и други творци могат да осигурят пълна точност без компромис. Вижте всеки нюанс с истинска точност. Подкрепен от световния лидер в разработката на цветове, този монитор е Pantone валидиран, потвърждавайки автентичното възпроизвеждане на повече от 2000 Pantone цвята и 110 Pantone SkinTone нюанса на екрана. Сега вашата работа изглежда толкова добре на вашия монитор, колкото и в реалния свят.
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 3 USB 3.0 |
| Наклон | -2° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | -30°/+30° |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 33 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.6 x 21.1 x 58.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Стандарти | Eco Saving Plus, Flicker Free |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.