Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 37FG750 37" VA Odyssey G7 G75F Curved 1000R 4K 165Hz 3840x2160 1ms 60Hz DP HDMI Black
Потопи се в гейминга на ново ниво с 37-инчов екран, който те обгръща. Извитият 1000R дисплей разширява зрителното ти поле, а 4K UHD резолюцията с повече пиксели от FHD прави игровите светове по-реалистични и изпълнени с невероятни детайли. Разкрий цялата картина. DisplayHDR 600 осигурява по-висок контраст с по-дълбоки черни и по-ярки бели тонове, така че всеки детайл изпъква с кристална яснота – дори в най-тъмните сцени. Бъди винаги крачка пред конкуренцията със стабилна честота на опресняване от 165Hz и почти мигновено време за реакция от 1ms (GtG). Улавяй движенията в реално време с минимално забавяне – за прецизен, ултраплавен и непобедим геймплей. Поддържай динамичните игри без накъсвания с променлива честота на опресняване (VRR). AMD FreeSync Premium Pro синхронизира графичния процесор и панела, за да намали накъсванията, забавянията и разкъсванията на изображението – за интензивни гейминг сесии с максимална плавност. Влез в действието по-бързо с Auto Source Switch+. Мониторът автоматично разпознава кога свързаните устройства се включват и веднага превключва към новия източник на сигнал – без досадно търсене на входове.
| Размер на екрана, inch | 37" (94 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | -20° ~ 20° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 39 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.6 x 30.3 x 67.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.