Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 49" 49C950 VA DQHD 120 Hz, 4 ms GTG, 5120x1440,USB-C 90W, USB 3.0, HDMI, Speakers, Black
Вдигни нивото на продуктивност за всичките си проекти. 49-инчовият дисплей с извивка 1000R те обгръща в съотношение 32:9, което съответства точно на зрителното ти поле. Виждаш и правиш повече с по-широк екран в двойна QHD резолюция, за по-висока продуктивност и по-голям комфорт. Виж повече във всеки нюанс, докато работиш върху видео или дизайн проекти. Поддръжката на VESA DisplayHDR 400 осигурява на екрана висок динамичен диапазон от наситени черни и бели цветове. Тъмните области са по-богати и по-дълбоки, а светлите зони блестят с интензивност, така че работата ти да се отличава с ясна и детайлна резолюция. Монитор и докинг станция в едно. Възползвай се от DisplayPort, 2 HDMI входа, USB и USB Type-C входове, които поддържат 90W зареждане. Свързвай, прехвърляй и гледай между устройства, като използваш монитора за хъб, и поддържай бюрото си в порядък. Работи, учи и играй без нужда от допълнителни периферни устройства. С вградените високоговорители можеш да освободиш място на бюрото, да намалиш броя на връзките – за по-ергономична работна среда, и да слушаш любимото си съдържание с лекота. С практически безрамковия дизайн, да се концентрираш върху работата си, без да се разсейваш, не е трудно. Позиционирай монитора както ти е удобно с регулируемата по височина стойка. Тя поддържа също завъртане и накланяне, за да постигнеш идеалния ъгъл. А елегантният метален дизайн е красиво допълнение към твоето работно пространство. Актуализираният и интуитивен интерфейс дава на Easy Setting Box на Samsung силата да увеличи максимално ефективността ти. Бързо и лесно разделяй екрана или показвай множество екрани с различни размери в разнообразни конфигурации. Многозадачността е опростена с това удобно софтуерно решение. Релаксирай от работата и се наслади на игрите си на по-плавен екран. Честотата на опресняване от 120 Hz поддържа плавната работа на екрана, когато играеш – за по-завладяващо изживяване, и намалява забавянето при скролиране в интернет и работни приложения.
| Размер на екрана, inch | 49" (124.46 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 32:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (Power 90W) |
| USB хъб | 3 USB 3.2 Gen 1 |
| Наклон | -2° ~ 11° |
| Хоризонтално завъртане | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 44 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 56.8 x 42.5 x 114.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.