Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Sony Headset MDR-E9LP grey
Sony MDR-E9LP са невероятни жични слушалки, които ви осигуряват перфекта функционалност и аудио с невероятно качество. Те имат драйвер с размер 13,5 мм, който възпроизвежда мощен бас и ви гарантира ненадминато аудио изживяване. Тези слушалки работят перфектно с Walkman, iPod и други MP3 плейъри. Те са предлагат в разнообразни цветове, които може да изберете според цвета на музикалния си плейър. Sony MDR-E9LP имат издръжлив и лек кабел с дължина 1,2 м и идват в комплект с 2 броя вложки за уши за по-плътно поставяне.
| Тип | In-ear |
|---|---|
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm L-shaped Stereo Mini plug |
| Микрофон | - |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | 18 Hz - 22 KHz |
| Цвят | Grey |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m, Y-Shape |
| Други | 13.5mm driver unit reproduces powerful bass sound. Use your headphones with a Walkman, iPod or MP3 player. Supplied with 2x earbuds to more secure fitting |
| Чувствителност, dB | 104 dB/mW |
| Импеданс, Ohm | 16 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.