Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Sony Headset MDR-ZX310 blue
Sony MDR-ZX310 са невероятни преносими слушалки, които ви гарантират оптимален комфорт и невероятно аудио качество. Ако пожелаете имате възможността да вземете тези слушалки навсякъде със себе си. Въртящата се конструкция на наушниците на слушалките позволява лесно съхранение, когато не ги използвате, и подобрява преносимостта, когато пътувате. Sony MDR-ZX310 имат регулираща се лента за глава и омекотени наушници, които покриват цялото ухо. Те ви позволяват да се наслаждавате на дълготраен комфорт, който ви позволява да слушате любимите си песни в продължение на часове. Широколентовият честотен диапазон, който се простира от 10 до 24,000Hz ви осигурява дълбок бас, богат среден диапазон и извисяващи се високи тонове. Той ви позволява да чуете детайлите във всеки запис и останете потопени в света на любимата си музика. Освен това тези слушалки разполагат с 30 мм феритови драйвери, които ви гарантират мощен и балансиран звук.
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm Gold-plated L-shaped stereo mini plug |
| Микрофон | - |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | 12 Hz – 22 KHz |
| Чувствителност, dB | 98 dB/mW |
| Импеданс, Ohm | 24 Ohm (1KHz) |
| Цвят | Blue |
| Други | Driver Unit: 30mm Dynamic |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m, Y-type |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.