Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Thomson Smart QLED Plus TV 65"; Google TV; 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, 4000:1, 60 Hz, DVB-T/T2/C/S/S2, HDR10, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI 2 (2.0) + 2 (2.1), USB 2 (2.0) + 1 (3.0),Built-in Front Speakers, Central Swivel Stand, Black
Thomson Smart QLED Plus TV 65" е модерен телевизор с елегантен дизайн и впечатляващо 4K UHD качество на картината, обогатено с QLED технология и Quantum Dot нанокристали за ярки цветове, балансирана яркост и впечатляващи контрасти. Dolby Vision адаптира динамично сцените за оптимално цветопредаване, а Dolby Atmos и интегрираните предни високоговорители осигуряват дълбок и завладяващ звук с чисти високи честоти и мощен бас, който прави всяко гледане на филми, сериали и музика истински въздействащо. Сред смарт функциите се открояват Google TV, която организира приложенията и абонаментите ви, предлага персонализирани препоръки и достъп до над 400 000 филма и сериали, докато Google Assistant осигурява интуитивно гласово управление, а вградената Chromecast функция улеснява стриймването от съвместими устройства. Ергономичното дистанционно с подсветка гарантира удобство дори при приглушена светлина, а централната въртяща се стойка позволява лесно настройване на оптимален ъгъл на гледане до 30 градуса. Вграденият троен тунер позволява приемане на програми чрез сателит, ефирна или кабелна антена без нужда от допълнителни устройства, за да се насладите максимално на любимите си филми, сериали и музика. С този телевизор всяко гледане на филми, сериали или музика се превръща в завладяващо и комфортно изживяване.
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Google TV |
| Динамичен контраст | 4000:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2 x 10, Dolby Audio, Dolby Atmos, Digital Surround, Speaker type Front Speakers, AV Stereo, Equalizer/Balance |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 3 USB, SPDIF optical |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 101 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.6 x 28.1 x 90.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 200 mm |
| Smart асистент | Works with Google Assistant |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.