Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST GXT714 Ruya Eco Gaming Chair Black
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Регулируеми подлакътници | yes |
| Заключващ механизъм на облегалката | yes |
| Наклон | yes |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | yes |
| Регулируеми възглавници | yes |
| Подсветка | - |
| Материал | PU leather |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 18.9 kg |
| Ширина на седалката | 52 cm |
| Дълбочина на седалката | 42 cm |
| Височина на облегалката | 83 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 750 x 710 x 1340 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.