Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim MYFC-01B My Finder Coin Bluetooth Item Finder 1 pack Black
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Съвместимост | Works with iPhone, iPad and MacBook |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.2 32 bit processor |
| Високоговорител | Built-in buzzer (about 60dB at 25cm) |
| Водоустойчивост | IP66 Waterproof & Dustproof Level if in the protective case |
| Батерия | User-replaceable CR2032, Nominal capacity: 225 mAh, Life duration: 1Year |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 31.9 x 31.9 x 8 mm |
| Тегло, g | 9 g |
| Други | 1 pack |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.