Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ExpertCenter P500, Mini Tower, P500MV-05210H2770, Intel 5 210H 2.2 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 Cores, 12 Threads) DDR5 16GB (8GB DDR5 SO-DIMM *2 ), 512GB PCIE SSD G4, Intel UHD Graphics, 180W , 15L,Gray ,Wired keyboard (USB)
| Серия | ExpertCenter |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core 5 |
| Процесор | Intel Core 5 210H 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 5600MT/s (2x8GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Мрежа | Intel WGI219V 10/100/1000 Mbps, non-vPro |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | 1 M.2 connector for WiFi, 2 M.2 2280 connector for storage |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 4 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 7.1 channel audio (microphone, line-out, Line-in) |
| Разширителен порт | 1 PCIe 4.0 x 16 (operating at PCIe 4.0 x8) |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | Wired keyboard (USB), Wired optical mouse (USB) |
| Windows OS | - |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.5 x 29.6 x 34.7 cm |
| Цвят | Grey |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.