Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Wireless Gaming Mouse Zircon 880 Pro 8K 30000dpi, White
GENESIS| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless 2.4 GHz |
| Интерфейс | Wireless with USB receiver |
| Резолюция, dpi | 50 - 30000 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 6 |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 125 x 65 x 42 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 64 g |
| Други | Compatible with Bluetooth 4.0 and above or USB port for 2.4Ghz connection |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.