Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Huawei Watch Fit 5 Niki-B19F Green + Huawei Freebuds SE 4 ANC, White
Проследяване на 10 части на тялото, включително глава, шия, рамене и други. 30 анимирани движения с подробни насоки за изпълнение. Всичко това е достъпно в новия режим "Мини тренировка". Нямате време или възможност да стигнете до фитнес залата? Няма проблем. Мини тренировката се вписва идеално във Вашето ограничено време. Алгоритъмът HUAWEI TruSleep 5.0 е подобрен, за да предостави по- задълбочена информация за здравето на Вашия сън. Той анализира структурата и стабилността на съня Ви, за да разкрие истинското му качество. Следете без усилие фазите на дълбок, лек и REM сън през цялата нощ, включително продължителността и преходите между различните фази на съня. Разберете моделите си на сън, за да се събудите свежи и изпълнени с енергия. PPG сензорът (фотоплетизмография) Ви помага да бъдете в крак със здравето на сърцето си с навременни предупреждения за потенциални рискове от предсърдно мъждене или отклонения от нормалния сърдечен ритъм. Лека употреба 10 дни. Безжично зареждане 75 минути. С батерията с високо съдържание на силиций – с 14% по-голяма плътност и 18% по-голям капацитет – Вие оставате заредени, а не свързани към контакта. HUAWEI WATCH FIT 5 работи безпроблемно както с iOS, така и с Android. Известия, синхронизиране и данни – всичко на едно място, без нужда от допълнителни настройки.
| Дисплей, inch | 1.82" (4.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 480x408 |
| Сензорен дисплей | AMOLED, 2500 nits (peak) |
| Съвместими операционни системи | Android 9.0 or later, iOS 13.0 or later |
| Bluetooth | Bluetooth calling |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | GPS (L1+L5), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), BDS (B1l+B1C+ B2a), GLONASS, NavIC |
| NFC | NFC Supported |
| Сензори | Accelerometer, Gyroscope, Magnetometer, Ambient light, Optical heart rate, Barometer, Temperature sensor |
| Допълнителни функции | Timer , Daily Alarm , Remote Camera Control, Calorimeter, Sleep Monitoring , Music Control, Pedometer, Heart rate/SpO2, Training analysis, Training functions |
| Съобщения | Email, IM |
| Водоустойчивост | Water-resistant 5 ATM, IP6X dust tight |
| Батерия, mAh | Li-Ion 471 mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 42.9 x 38.2 x 9.5 mm |
| Цвят на корпуса | Silver |
| Цвят на каишката | Green |
| Други | Glass front, aluminum frame, plastic back |
| Тегло, g | 27 g |
| Операционна система | HarmonyOS |
| Сигнализация, тип | Speaker Supported |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.