Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI Prestige 16 AI+ Mercedes AMG B2VMG, Intel Core Ultra 9 Processor 288V (8C/8T, 12MB up to 5.1 GHz, Peak TOPS 120), Intel Arc Graphics, 16" 16:10 UHD+ (3840x2400), OLED 100% DCI-P3, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD Gen4x4, Wi-Fi 7 , Windows 11 Pro, 1.5 kg
MSI| Серия | Prestige |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V 3.30 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 32GB onboard |
| Памет, слотове | - |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2-2280 M-Key NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | OLED |
| Дисплей, резолюция | 3840x2400 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 2x 2W Speaker |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Intel Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0) |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR 5MP type(30fps@1944p) |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Discrete Trusted Platform Module(dTPM) 2.0, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Kensington Lock, Microsoft Pluton Security Technology |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell 99.9 Battery (Whr), 100W PD adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 25.4 x 1.9 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.50 kg |
| Други | Killer Control Center, DTS Audio Processing, MSI AI Engine, AI Noise Cancellation Pro, MSI Center S |
| Чипсет | Integrated SoC |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.