Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
PNY GeForce RTX 5070 Ti 16GB Triple Fan OC
PNY| Вградена памет, GB | 16GB GDDR7 |
|---|---|
| Памет интерфейс | 256-bit |
| Брой ядра | 8960 |
| Макс. работна честота, MHz | 2640 MHz |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 300W |
| Конектори на захранване | 16-pin PCIe Gen 5 |
| Ползвани технологии | NVIDIA Blackwell Architecture, NVIDIA DLSS 4 and NVIDIA Reflex 2, NVIDIA App |
| Резолюция | 4K at 480Hz or 8K at 120Hz with DSC |
| Интерфейс | 3 DisplayPort 2.1b, HDMI 2.1b |
| Размери | 30.0 x 12.0 x 6.0 cm |
| Други | 2 x PCIe 8-pin cables (adapter in box) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.