Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Сгъваемият стол Tranas предлага практично и компактно решение за допълнителни места във Вашия дом или градина. Моделът се отличава с олекотен дизайн, включващ седалка и облегалка от устойчив полипропилен. Стабилната конструкция е изработена от прахово боядисан метал, което осигурява надеждност и лесна поддръжка. Благодарение на сгъваемия механизъм, столът е изключително удобен за съхранение, като заема минимално пространство, когато не се използва. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таб/поле "Техническа информация".
| Цвят | Капучино |
|---|---|
| Тип стол | Сгъваем |
| Материал - седалка/облегалка | Полипропилен |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Ширина | 46 см |
| Дълбочина | 40 см |
| Височина | 79 см |
| Височина седалка от земята | 48 см |
| Дължина облегалка | 31 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.