Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOPEN Projector QH31s(Grey), LCD, LED Light Source, HD (1280x720), 150 ANSI Lumens (5500 LED Lumens), 1000:1 Contrast, Auto Focus, HDMI 1.4, USB (Type A 2.0) x1, Audio jack ,Speaker 3W, LED lifespan up to 30,000h, 0.66 kg, Grey
| Технология | LCD |
|---|---|
| Яркост, lumens | 150 ANSI Lumen (Standard), 5 500 LED Lumen |
| Контраст | 1 000:1 |
| Разд. способност | 1280x720 |
| Поддържане на формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 3Wx1 |
| Шум при работа, dB | 35 dBA (eco) |
| Коефициент на увеличение | 1x/ 0.5x - 1.0x |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless Projection |
| Изходи | USB Type A DC out 5V, Headphone out |
| HDMI | HDMI |
| Лампа живот, h | 30,000 (standard) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 10.3 x 10.3 x 20.4 cm |
| Тегло, kg | 0.66 kg |
| Цвят | Grey |
| Лампа, W | White LED |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.