Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC 24P3CV, 23.8" IPS WLED, 1920x1080@75Hz, 4ms GtG, 300cd m/2, 1000:1, 50M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, 2Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, HDMI, DP, USB hub
AOC 24P3CV е 23.8-инчов монитор, който ви осигурява ненадминато визуално изживяване. Модерният му IPS панел ви дава ярки и наситени цветове, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Този монитор има изключително тънки рамки, които му придават елегантен и модерен вид. Освен това тънките рамки ви помагат да се фокусирате върху дисплея по-лесно и ви позволяват да работите ефективно на няколко монитора едновременно. В допълнение може да регулирате позицията на стойката на монитор, така че да работите по най-удобния за вас начин. За да осигури гладко дистанционно сътрудничество, този монитор разполага с два вградени 2W + 2W високоговорителя, които ви гарантират безпогрешно аудио качество по време на вашите срещи. Благодарение на своята 1920x1080 FullHD резолюция, този монитор ви осигурява перфектна картина и изображения с ярки и качествени цветове. AOC 24P3CV разполага с множество опции за свързване на периферни устройства, което ви гарантира гъвкава и лесна употреба, независимо колко натоварен е деня ви. Мониторът разполага със специална АОС технология, която минимизира вредното за очите ви трептене, а технологията AOC Lowblue Light предпазва зрението ви от вредната синя светлина, като по този начин напрежението в очите и главоболието са сведени до минимум.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB-C |
| USB хъб | 4 USB 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | 175° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 20.0 x 50.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Стандарти | EPEAT,ROHS, EPA |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.