Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC 25G3ZM/BK, 24.5" VA WLED, 1920x1080@240Hz, 1ms GtG, 0.5ms MPRT, 300cd m/2, 3000:1, 80M:1 DCR, AdaptiveSync, FlickerFree, Low Blue Light, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
AOC 25G3ZM/BK е 24.5-инчов монитор с VA панел и 1920x1080 резолюция, който ви осигурява изображения с безупречно качество и ненадминати по яркост цветове. Той е специално проектиран, така че да отговори на високите изисквания на всеки гейминг ентусиаст. Този монитор е идеалният избор за всеки гейминг фен, който иска да разгроми опонентите си на виртуалното бойно поле. Той е снабден с технологията AdaptiveSync, която синхронизира графичния процесор и монитора. Така графичните изкривявания са сведени до минимум, а вие може да изпитате бърза графика, без прекъсване. Ултра бързото време за реакция на монитора от 1 мс елиминира замъгляването и ви гарантира отлична картина без ghosting, когато играете игри, редактирате видеа или гледате филми. В комбинация с ултра бързата си 240 Hz честота на опресняване, всяко ваше движение и действие ще бъде изпълнено мигновено и без неприятен лаг. Така може да сте сигурни, че всеки ваш опонент на виртуалното бойно поле ще бъде разгромен с лекота. Освен това може да контролирате позицията на монитора изцяло, така че да бъдете сигурни, че се наслаждавате на любимите си игри по възможно най-удобния за вас начин.
| Размер на екрана, inch | 24.5" (62.23 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | yes |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Рамка | 3-sided Frameless |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.7 x 25.9 x 50.3 cm |
| Цвят | Black/Red |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Headphone out |
| Стандарти | TUV-GS, CE, EAC, ISO 9241-307 class I |
| Честота H/ V | 30 - 255 kHz/48 - 240 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.