Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Apacer AC630, 2TB 2.5" SATA HDD USB 3.2 Military-Grade Shockproof Portable Hard Drive
Преносимият твърд диск AC630 е успер устойчиво предложение от Apacer, тъй като отговаря на военен клас устойчивост на удари, има IP 55 прахоустойчива защита и метален лек дизайн, който ви гарантира отпимална сигурност при пренасяне. Той е най-добрият спътник за професионалните потребители, които искат да бъдат спокойни, че важните им документи и файлове са в пълна безопасност. Apacer AC630 поддържа функцията Plug & Play и може лесно да обработва големи файлове като 4K видео, мултимедийни файлове и различни документи. Освен това той е перфектното допълнение към ултра тънки преносими компютри, които обикновено имат ограничено място за съхранение.
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Интерфейс | SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification |
| Цвят | Black |
| Други | (L)143.3 x (W)92.9 x (H)20.1 mm, 250 g (with cable) |
| Скорост, об/мин | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.