Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus TUF Gaming H3 Wired Headset(Discord Certified Mic, 7.1 Surround Sound, 50mm Drivers, Lightweight, 3.5mm, For PC, Mac, PS4, Xbox One, Switch and Mobile Devices), Black
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Дължина на кабела, m | Headset cable: 1.3m, Splitter cable: 1.3m |
| Цвят | Black |
| Други | Neodymium magnet, Driver Size 50mm, Weight 294g |
| Честотен обхват, Hz | 20 ~ 20000 Hz, Microphone Frequency 50 ~ 10000 Hz |
| Чувствителност, dB | Microphone Sensitivity -40 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.