Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
D-Link 65W GaN Charger
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Съвместимост | Fast charging your laptop, tablet, cell phone, and more with up to 65W PD 3.0 output |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB-C, USB-A |
| Бързо зареждане | yes |
| Qi-compatible | - |
| Мощност, W | Maximum Total Output: 65W |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 44.4 x 29.4 x 63 mm |
| Тегло, g | 194 g |
| Видове защита | Overcurrent protection, Overvoltage protection, Overcharge protection, Overtemperature protection, Short circuit protection |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.