Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell Pro Micro Plus QBM1250,Intel Core Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, 512GB SSD TLC, Integrated Graphics, Wi-Fi 6E, Bulgarian Keyboard&Mouse, 180W, Ubuntu, 3Y PS
Dell Pro Micro Plus QBM1250 е ултракомпактен настолен компютър, който обединява мощта на процесорите Intel Core Ultra с енергийна ефективност и интелигентен дизайн, за да предложи оптимален баланс между производителност и компактност. С усъвършенстван термичен дизайн и допълнителни вентилационни отвори, устройството работи до 9% по-хладно и до 22% по-тихо, което гарантира комфорт дори при продължителна употреба. Благодарение на разнообразните опции за монтаж и богатия набор от портове, той се вписва лесно във всяка работна среда. Dell Pro Micro Plus QBM1250 осигурява тиха, надеждна и високоефективна работа в корпус, проектиран да заема възможно най-малко място.
| Серия | Dell Pro |
|---|---|
| Софтуер | Ubuntu 24.04 LTS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7-265 1.80 GHz, 30 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 5600MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 4 Channel High-Definition Audio, Realtek ALC3204 Codec |
| Мрежа | Intel WGI219LM 10/100/1000 Mbps, Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, Two M.2 2230/2280 Gen4 slots for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 USB 3.2 Gen 2 with PowerShare, 3 USB 3.2 Gen 2, 1 USB 3.2 Gen 1 with SmartPower On, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | - |
| Display порт | 3 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One headset (headphone and microphone combo) port |
| Разширителен порт | - |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard & Dell Optical Mouse |
| Windows OS | - |
| Кутия | Micro |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 18.2 x 17.8 x 3.6 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled), One security-cable slot (for Kensington locks) |
| Чипсет | Intel Q870 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.