Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell P2425DE, 23.8" WQHD LED, IPS Anti-Glare, 5ms, 100 Hz, 1500:1, 350 cd/m2, 2560x1440, 99% sRGB, USB-C, 3x USB 5Gbps Type-A, HDMI, Display Port, Power Delivery 90w, Height Adjustable, Pivot, Swivel, Tilt, Black
Dell P2425DE е 23.8-инчов QHD монитор с IPS панел и резолюция 2560?1440, който съчетава изключителна детайлност, ярки и реалистични цветове и плавна работа - идеален за работа, креативни задачи и мултимедия. Подобрената функция ComfortView Plus намалява вредната синя светлина до ?35%, осигурявайки комфорт през целия ден без компромис с цветовете. Високата честота на опресняване от 100 Hz осигурява минимално трептене, ултрагладко превъртане и кристално плавно движение, а контрастното съотношение 1500:1 гарантира по-дълбоки черни и по-ярки бели тонове. До 16,7 милиона цветови нюанса в рамките на 99% sRGB допълват яркото и реалистично визуално изживяване. P2425DE предлага богат набор от портове - HDMI, DisplayPort, USB C (с до 90W захранване и DisplayPort Alt Mode), USB A и RJ45 Ethernet - което осигурява максимална гъвкавост при свързване на компютри и периферия. Ергономичната стойка с възможност за регулиране на височина, наклон, завъртане и портретно завъртане, заедно с ултратънката рамка, правят монитора удобен и стилен, подходящ за всяко бюро и работна среда.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB Type-C |
| USB хъб | 3 USB Type-A |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 17 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.9 x 18.2 x 49.7 cm |
| Цвят | Black/Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2058 x 0.2058 mm |
| Стандарти | Flicker-free technology, Low Blue Light technology, ENERGY STAR, TCO, RoHS |
| Честота H/ V | 30 - 150 kHz / 48 - 100 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.