Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell P2725HE, 27" Full HD LED, IPS Anti-Glare, 5ms, 100 Hz, 1500:1, 300 cd/m2, 1920x1080, 99% sRGB, USB-C Hub,USB 3.2, HDMI, Display Port, RJ45, PD 90W, Height Adjustable, Pivot, Swivel, Tilt, Black
Dell P2725HE е 27-инчов монитор, който ви помага да се справите с всяка ваша задача по продуктивен, лесен и бърз начин. Този монитор ви предлага едно кабелно решение, така че да предавате видео, данни и мощност до 90 W едновременно чрез USB-C. Освен това голямото му разнообразие от портове ви гарантира, че всички ваши аксесоари ще бъдат свързани безпроблемно. В бонус на всичко това може да се насладите на стабилен Ethernet чрез RJ45 порт, както и на изходяща мощност до 15 W чрез USB-C. Dell P2725HE разполага с IPS технология, която ви гарантира перфектна видимост, независимо от ъгъла под който гледате монитора и заобикалящата ви светлина. Ултра тънките му рамки ви позволяват да работите на няколко монитора едновременно без да се разсейвате и да губите фокуса си. Този монитор е създаден с мисъл за природата и ви помага да намалите енергията, която консумирате, благодарение на функцията PowerNap, която ви помага да намалите потреблението си на енергия с до 14,8%. Може да променяте височината, наклона, завъртането и ъгъла на този монитор, като по този начин имате пълен контрол над положението на екрана и винаги ще работите по най-удобния за вас начин. Dell P2725HE е идеалният избор за професионалисти, които работят с висококачествени изображения дълги часове и желаят да предпазят очите си от умора. Той ви гарантира постоянни, живи цветове в широки ъгли на видимост, активирани от технологията In-Plane Switching (IPS). Неговата картина винаги ще бъде с безпогрешно точни и ярки цветове, благодарение на широкия му ъгъл на гледане и широкото цветово покритие с до 16,7 милиона цвята от 99% sRGB. Dell P2725HE намалява вредната отделена синя светлина до ?35%, така че да се насладите на максимален комфорт през целия ден, без да жертвате качеството на цветовете пред вас. Той разполага със 100Hz честота на опресняване, която ви осигурява по-малко трептене, по-безпроблемно превъртане и по-плавно движение.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy Chain |
| VGA | - |
| USB-C | 2 USB 3.2 Gen1 Type-C |
| USB хъб | 3 USB 3.2 Gen1 Type-A |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 16 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.1 x 19.2 x 53.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Стандарти | ENERGY STAR, EPEAT, TCO, RoHS |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.