Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming Headset Neon 360 Stereo, Backlight, Vibration
Genesis Neon 360 са удобни, издръжливи и качествени гейминг слушалки, които ви гарантират ненадминато звуково изживяване. Те са подходящи както за гейминг, така и за слушане на любимите ви песни. Качествената стерео система на тези слушалки ви гарантира невероятни звукови ефекти, а големите им 50 мм преобразуватели ви дават отлична дълбочина на всеки звук. Те ви гарантират, че всеки играч ще се почувства като част от виртуалното бойно поле. Neon 360 имат големи и меки слушалки, а металната лента за глава и издръжливият им кабел ви гарантират отлична работа независимо колко дълги и интензивни гейминг маратони играете. Освен отличните си функции, Neon 360 разполагат и с модерен дизайн, който ще помогне на всеки геймър да се почувства като професионален играч. Те са идеалното допълнение към гейминг изживяването ви, благодарение на модерния си дизайн и вибриращата си функция. В допълнение LED светлината с която са снабдени допълва гейминг стила ви.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 2x 3.5 mm Mini Jack |
| Микрофон | Built-in microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Earphone-integrated |
| Дължина на кабела, m | 2.3 m |
| Цвят | Black/Red |
| Други | 50mm Speakers, Red llumination color; Large, soft earpads, metal headband, on the other hand, is responsible for the set’s durability |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | audio: 108 dB, mic: -48 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.