Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Headset Neon 764 with microphone, RGB illumination, USB, White
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB 2.0 Type-A |
| Микрофон | Dynamic |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Volume control, Microphone gain adjustment, Microphone mute, Turn on/off microphone |
| Дължина на кабела, m | 2.2 m |
| Цвят | White |
| Честотен обхват, Hz | Headphones: 20 Hz - 20 KHz, Microphone: 100 Hz - 10 KHz |
| Чувствителност, dB | Sound: 112 dB, Microphone: - 42 dB |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.