Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Headset Neon 613 G2 With Microphone RGB Illumination White
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm mini jack |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Volume control knob on the back of the left earpiece |
| Дължина на кабела, m | 2.2 m |
| Цвят | White |
| Други | Turn on/off the microphone and backlight on the cable |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | Microphone: -42 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.