Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Headset Toron 301 With Microphone, White
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | Mini Jack 3.5 mm |
| Микрофон | Microphone sensitivity -38 dB |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | On earcup |
| Цвят | White |
| Честотен обхват, Hz | 20 – 20 000 Hz |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.