Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Arsen 302 Speakers, BT 2.0, Brown
| Брой високоговорители | 2 |
|---|---|
| Контрол на звука | Panel |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | 3.5 Audio jack, RCA/Chinch |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Честотен обхват, Hz | 60 Hz - 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 20W |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 150 x 161 x 230 mm |
| Цвят | Brown |
| Размер на високоговрителя, mm | Woofers: 101 mm, Tweeters: 32 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.