Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming Chair NITRO 550 G2 BLACK
Всеки опитен играч знае, че комфортът при игра е едно от най-важните неща, за които трябва да се погрижи. Дългите, вълнуващи гейминг маратони може да бъдат истинско усилие и поради тази причина всеки геймър трябва да се грижи за здравето на тялото си. Първата и най-важна стъпка в това начинание е да се погрижите за стабилността и комфорта на гръбначния си стълб. Точно заради това гейминг стола Genesis NITRO 550 е правилният избор за всеки запален гейминг ентусиаст! Гейминг сесиите, които продължават с часове може да бъдат изключително изтощителни за играча, поради което е толкова важно да поддържате правилна стойка на тялото си. Този стол ви осигурява ергономичност и абсолютен комфорт, дори по време на най-дългите битки. Нещо повече, той е направен от комбинацията от издръжлива материя и висококачествена еко кожа, която ви гарантира оптимална издръжливост и дългогодишна употреба. Genesis Nitro 550 се характеризира с ергономичен дизайн, който ще ви помогне да поддържате гръбнака си в отлична позиция и който ще ви помогне да запазите добрата си стойка в продължение на часове. Столът е снабден с две възглавници: облегалка за глава и лумбална възглавница, които ви гарантират облекчение при продължителен престой в седнало положение. Здравата структура на стола е изпълнена с пяна, която осигурява комфорт при дълги часове на използване. В резултат на това Genesis Nitro 550 ще остане в почти непокътнато състояние за дълго време без видими деформации и вдлъбнатини.
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | 48 - 55 cm |
| Регулируеми подлакътници | 1D |
| Заключващ механизъм на облегалката | - |
| Наклон | 180° |
| Люлеещ механизъм | Rocking function |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | yes |
| Регулируеми възглавници | yes |
| Подсветка | - |
| Материал | Nylon with CareGlide coating |
| Цвят | Black |
| Тегло, kg | 18.0 kg |
| Ширина на седалката | 51 cm |
| Дълбочина на седалката | 49 cm |
| Височина на облегалката | 81 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 510 x 500 x 1350 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.