Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming Chair Nitro 660 Grey
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | 45 cm - 52 cm |
| Регулируеми подлакътници | 2D Armrest adjustment |
| Заключващ механизъм на облегалката | Buttefly |
| Наклон | 135 ° |
| Люлеещ механизъм | Rocking function |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | Ergonomic construction |
| Регулируеми възглавници | yes |
| Подсветка | - |
| Материал | Nylon with CareGlide coating |
| Цвят | Black/Grey |
| Ширина на седалката | 54.5 cm |
| Дълбочина на седалката | 51 cm |
| Височина на облегалката | 86 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 545 x 510 1360 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.