Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HPE 2.4TB SAS 10K SFF BC 512e MV HDD, G10+
| Предназначен за | Сървъри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 400 GB (2.4 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 2.5" |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | - |
| Други | Format type: 512e; Carrier type: Basic Carrier (BC) |
| Скорост, об/мин | 10 000 rpm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.