Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture Ultra 3 Pro Silver, 2.04" IPS, 368x448, Bluetooth Call, IP68 Waterproof, 24/7 True Heart Rate & Blood Oxygen Sensor, Up to 7 days daily use, 100+ Sports Mode
HiFuture Ultra3 Pro е стилен и модерен смарт часовник, който надминава очакванията с яркия си 2.04-инчов AMOLED дисплей, показващ известия, приложения и фитнес данни дори при силна слънчева светлина. Вграденият двуядрен процесор осигурява плавна и мощна работа, а Syntra AI технологията оптимизира ежедневните ви задачи и адаптира работата на устройството според нуждите ви. Изработен от премиум неръждаема стомана за издръжливост и елегантност, този часовник използва AI-подобрен алгоритъм за прецизно проследяване на сърдечния ритъм, изгорените калории и броя крачки, като същевременно предлага анализ на качеството на съня, над 100 спортни режима и разширено фитнес проследяване. Ultra3 Pro ви позволява да отговаряте на входящи обаждания директно от часовника и ви уведомява за пропуснати повиквания, за да останете свързани дори когато сте в движение, а най-новата безжична технология 5.3 осигурява по-бърза и по-стабилна връзка, която поддържа часовника винаги синхронизиран с вашите устройства. Мощната батерия предлага до 7 дни работа с едно зареждане, което ви позволява да останете свързани и продуктивни без нужда от постоянно презареждане – за истинска свобода и удобство.
| Дисплей, inch | 2.04" (5.18 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 368x448 |
| Сензорен дисплей | Capacitive full touch screen, AMOLED |
| Памет, MB | 128MB |
| Съвместими операционни системи | iOS9.0 Above, Android 4.4 Above |
| Чипсет | ATS3085P |
| Графичен процесор | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | - |
| NFC | - |
| Сензори | Heart Rate Sensor, Gravity Sensor, Sleep Monitor, Pedometer, Blood Oxygen |
| Допълнителни функции | Sports Mode, Remote Control, Menstrual Cycle, Alarm, Find phone, Brightness adjustment, Mute setting, Reset, Power Off |
| Съобщения | WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, Linedln, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk |
| Водоустойчивост | IP68 |
| Батерия, mAh | 350mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 53 x 42 x 11 cm |
| Цвят на корпуса | Silver |
| Цвят на каишката | Silver |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.