Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture Active Black Yellow, *1.43" AMOLED, Dual Band GPS +Compass + Altimeter 466*466, Powered by Dual Core & Syntra AI, Bluetooth Call, 5ATM Waterproof, 24/7 True Heart Rate & Blood Oxygen Sensor, Up to 10 days daily use
HiFuture Active е смарт часовник, проектиран за активен начин на живот и приключения – идеален както за спорт и тренировки, така и за ежедневна употреба. Той разполага с ярък 1.43" AMOLED дисплей, който показва ясно всички данни – от време, сърдечен ритъм и уведомления, до проследяване на активности. Благодарение на двубандовия GPS и поддръжката на 6 сателитни системи (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, IRNSS и QZSS), часовникът осигурява прецизно навигиране и бързо засичане на позицията ви, дори при предизвикателни условия. Освен това включва вградени барометър и алтиметър, цифров компас и множество спортни режими, което го прави подходящ спътник при туризъм, бягане, колоездене и други активности на открито. Автоматично разпознаване на спортове, детайлни статистики за тренировки, мониторинг на съня и персонализирани здравни препоръки допринасят за цялостна грижа за вашата форма и ритъм на живот. С модерен дизайн, устойчивост и интелигентни функции, HiFuture Active ви дава всичко необходимо, за да останете активни, информирани и в синхрон с вашия ден.
| Дисплей, inch | 1.43" (3.63 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 466x466 |
| Сензорен дисплей | On-cell, AMOLED |
| Памет, MB | 256MB |
| Съвместими операционни системи | OS9.0 Above, Android 9.0 Above |
| Чипсет | ATS3085L |
| Графичен процесор | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | Dual-band: CC0258B, COE |
| NFC | - |
| Сензори | Heart Rate Sensor, Sleep Monitor, Pedometer, Blood Oxygen |
| Допълнителни функции | Sports Mode, Remote Control, Menstrual Cycle, Alarm, Find phone, Brightness adjustment, Mute setting, Reset, Power Off |
| Съобщения | WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, Linedln, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk |
| Водоустойчивост | 5ATM |
| Батерия, mAh | 480mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 54 x 52 x 13 mm |
| Цвят на корпуса | Black |
| Цвят на каишката | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.