Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense 32" A5S, Full HD 1920x1080, QLED, Quantum Dot, HDR, HLG, DTS HD, Light Sensor, Dolby Audio, Smart TV, WiFi, WiFi Direct, 2xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, Black
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x 7W, Dolby Atmos, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | - |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, Headphone, 2 RF, CI+ |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 27 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.2. x 18.0 x 45.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.