Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense 55" E7Q, 4K Ultra HD 3840x2160, QLED, Quantum Dot, HDR 10+, HLG, Dolby Vision, DTS Virtual X, Smart TV, WiFi, Light Sensor, BT, Anyview Cast, 3xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, Black
Отключете пълния гейминг потенциал със 144Hz Game Mode PRO с интегриран game bar панел, кажете "Довиждане" на лага и се насладете на геймплей без накъсване. Благодарение на технологиите Variable Refresh Rate и AMD FreeSync Premium, ще бъдете върте в играта, без притеснение от накъсване на екрана. Насладете се на визуално пиршество с QLED Colour. Всеки кадър е богат, наситен и реалистичен и така гарантира, че всеки цвят изпъква. Обгърнати от съраунд звук от телевизора и саундбара. С Hi-Concerto, двете устройства работят заедно, оформяйки домашно кино без усилия и допълнителни кабели. Саундбарите Hisense са направени да работят в перфектна хармония с телевизорите Hisense. Характеристики като Hi-Concerto, TV Mode, Room Fitting Tuning и EzPlay създават хармонично аудио-визуално изживяване. Интелигентно подобрение в реално време за реалистични контраст, цвят, яснота и детайли.
| Размер на екрана, inch | 55" (139.70 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Динамичен контраст | 3800:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 10W, DTS Virtual X, Dolby Atmos, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, CI+ Slot, Composite (AV) in, 2 RF In, Audio (L/R) in, Headphone out |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 64 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 123.4 x 29.8 x 75.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 400 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.