Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense HS2100 2.1 Ch 240W Sound Bar with Wireless Subwoofer - DTS Virtual X, Dolby Audio, 6 EQ Modes, HDMI ARC, Bluetooth 5.3
Аудио системата Hisense HS2100 2.1CH е оборудвана с безжичен 5,25-инчов субуфер и е идеалното допълнение към вашата настройка за домашно забавление. Тази система издига аудио качеството на любимото ви съдържание на следващото ниво. Независимо дали гледате спорт, филми, играете видео игри или слушате музика, вие ще се потопите напълно в изисканото качество на звука. Където и да се намирате в стаята, Dolby Digital Audio Technology осигурява ясен звук с яркост и яснота. С удобни методи за свързване, включително оптично, HDMI, Bluetooth, Aux и USB, можете да монтирате HS2100 бързо и лесно, за да се насладите на първокласно аудио качество за броени минути.
| Брой канали | 2.1 ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 240 W (60W x2 Soundbar + 120W Subwoofer) |
| Субуфер, тип | Subwoofer Speaker Size 5.25" + 48x90mm x2pcs |
| Интерфейс | Optical In, AUX, USB |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| HDMI | HDMI Out, (HDMI eARC) |
| Звукови режими | Powerful bass; Music, Movie, News, Sport, Night, Game |
| Караоке | - |
| Високоговорители, тип | Full range x2 + Subwoofer 5.25" |
| Честотен обхват, Hz | 50 Hz - 20 KHz |
| Консумация, W | 20W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | Remote Control |
| Монтаж на стена | yes |
| Батерии | - |
| Размери, mm | Subwoofer: 110 x 350 x 300 mm; Bar: 800 x 90 x 60 mm |
| Тегло, kg | Subwoofer: 3.4 kg; Bar: 1.5 kg |
| Цвят | Black |
| Аудио формати | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, DTS Virtual :X |
| Формати на декодиране | FLAC, WAV, WMA, MP3 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.