Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Huawei Watch GT Runner 2 Chitu-B19W Dawn Orange
Този смартчасовник е проектиран за безпроблемно движение на ръката и върхова производителност при бягане. Той тежи само 34.5 г, има ултратънък корпус с дебелина от 10.7 мм и тъкана каишка HUAWEI AirDry с тегло от 9 г. Ултратънък наноформован корпус от титаниева сплав с чист метален завършек предоставя лек комфорт, здравина и издръжливост. Дайте почивка на китката си с дишаща тъкана каишка HUAWEI AirDry. Нейният кух дизайн увеличава дишаемостта с 25%9, като ефективно елиминира потта и влагата. Тъканата каишка HUAWEI AirDry наподобява естествения градиент на небето чрез капилярно боядисване. Каишката от флуороеластомер е дишаща и удобна за носене. А скоростният безел добавя стил към всяко бягане. Разработен в сътрудничество с отбора по бягане на dsm-firmenich и калибриран в сътрудничество с елитни бегачи и професионалния им опит, интелигентният маратонски режим предлага прецизни показатели и експертен анализ, които да Ви помогнат да подобрите лични рекорди. Реални прозрения за представянето Ви на тренировки—проследявайте целите си, анализирайте представянето си и продължавайте да се усъвършенствате. Потребителите на HUAWEI WATCH Runner 2 получават право на безплатен 3-месечен абонамент за HUAWEI Health+, който предоставя достъп до множество ексклузивни предимства – включително градски бягания по целия свят, премиум фитнес програми и Stay Fit Plan, за да направи тренировките ви по-научно обосновани и по-приятни.
| Дисплей, inch | 1.32" (3.35 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 466x466 |
| Сензорен дисплей | AMOLED, 3000 nits, Protection Kunlun Crystal |
| Съвместими операционни системи | Android 9.0 or later, iOS 13.0 or later |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0, LE, EDR |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | GPS (L1 + L5 Dual-band)/GLONASS/BeiDou (B1I + B1C + B2a Tri-band)/GALILEO (E1 + E5a Dual-band)/QZSS (L1 + L5 Dual-band)/NavIC |
| NFC | NFC |
| Сензори | Accelerometer, gyro, heart rate, SpO2, compass, barometer, depth, temperature |
| Допълнителни функции | Timer, Daily Alarm, Remote Camera Control, Calorimeter, Sleep Monitoring , Music Control, Training Analysis, Heart rate monitoring |
| Съобщения | Message and call notifications |
| Водоустойчивост | IP69 dust tight and water resistant, 5 ATM, 40m swimproof/diving |
| Батерия, mAh | Si/C Li-Ion 540 mAh, Charging Wireless |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 43.5 x 43.5 x 10.7 mm |
| Цвят на корпуса | Titanium |
| Цвят на каишката | Dawn Orange |
| Тегло, g | 34.5 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.