Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL T110 BLK In-ear headphones
JBL T110 са висококачествени жични слушалки, които ви осигуряват кристално ясен звук и аудио с отлично качество. Те са леки, удобни и изключително компактни. Независимо от малките си размери и компактния си дизайн, те разполагат с 9 мм драйвери, които ви гарантират безпогрешен звук със силен и дълбок бас. Тези слушалки имат лек плосък кабел, който не се оплита и ви гарантира безпроблемна употреба. Освен това слушалките разполагат с вграден микрофон и с бутон, който ви позволява да контролирате функциите им с лекота и удобство.
| Тип | In-ear |
|---|---|
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm jack, male |
| Микрофон | Built-in microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Цвят | Black |
| Дължина на кабела, m | 1.11 m |
| Други | JBL Pure Bass sound, Tangle-free flat cable, Hands Free Call; Ear tips (S, M, L), Dynamic Driver: 9mm |
| Чувствителност, dB | 96 dB |
| Импеданс, Ohm | 16 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.