Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL PARTYBOX 720 Party speaker with superior JBL Pro Sound and futuristic lightshow
PartyBox 710 е висококачествена аудио система, която ви гарантира безупречен звук и ненадминато аудио изживяване. Тя издържа на напръскване с течности и ще превърне следващото ви парти събиране в истинско концертно изживяване. Аудио системата има минималистични и интуитивни бутони за контрол на горния си панел, които ви позволяват да вдигнете нивото на музикалното си оформление безпроблемно и лесно. Системата разполага с модерни и атрактивни мигащи светлини, които са комбинирани с невероятния звук от двойните високоговорители, които възпроизвеждат високите честоти перфектно и отделните басови високоговорители. PartyBox 710 разполага с бутон, който ви позволява да сдвоите две аудио системи мигновено, когато партито ви се нуждае от по-силно озвучение. Освен това аудио системата разполага с удобна дръжка и издръжливи колелца, които ви помагат да я местите с лекота, независимо къде ви отведе партито.
| Брой канали | 1 ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 800W |
| Субуфер, тип | Wireless/Wired |
| Интерфейс | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth | Bluetooth profile: A2DP V1.4, AVRCP V1.6, Bluetooth transmitter frequency range: 2.4 GHz - 2.4835 GHz, Bluetooth transmitter power: <18 dBm (EIRP), Bluetooth transmitter modulation: GFSK, р/4 DQPSK, 8DPSK |
| HDMI | - |
| Звукови режими | Easy connection to mic, guitar or DJ console with two XLR inputs |
| Караоке | Use the USB-C input to connect to our favorite streaming or karaoke app with high-quality sound—so everyone can get in on the fun |
| Високоговорители, тип | Transducer: 2 x 9 inch (243 mm) woofers, 2 x 1.25 inch (30 mm) dome tweeters |
| Честотен обхват, Hz | 32 Hz – 20 kHz |
| Консумация, W | Power input: 100 – 240 V ~ 50 / 60 Hz |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | - |
| Монтаж на стена | - |
| Батерии | Batteries Not Included |
| Размери, mm | 416 x 942 x 406 mm |
| Тегло, kg | 31.0 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Use the JBL PartyBox app to control the music, EQ, and lightshow from wherever: the bar, the dance floor, or beyond. |
| Формати на декодиране | Supported formats: .MP3, .WAV, .FLAC |
| Усилвател, тип | PartyBox |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.