Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Lenovo Dual-Mode Wireless ANC Headset 6550 (USB-A, Teams)
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless Operating Distance Up to 30m |
| Конектор | Bluetooth 5.3, USB-A Receiver |
| Микрофон | unidirectional microphone x 1 omnidirectional microphones x 4 |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | TEAMS Button Power on/off, Bluetooth pairing VolumTEAMS Button, Power on/off, Bluetooth pairing, ANC On/Off/Talk Through, Call answers / end / reject / hold / switch, Microphone mute / unmute Media control: play / pause / forward / backward, Volume +/-, V |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 115 ± 2.5 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Black |
| Време за зареждане | 2 hours |
| Дължина на кабела, m | 1.3 m |
| Време за работа на батерия | Play Time 60 hours, 640 mAh |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.