Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 AIO Intel Core i5-13420H (up to 3.4GHz, 12MB), 16GB DDR5 5200MHz, 512GB SSD, 23.8" FHD (1920x1080) IPS AG, Intel UHD Graphics, WLAN, BT, 5MP Cam, KB, Mouse, Monitor Stand, DOS, 3Y Onsite
Lenovo ThinkCentre Neo 50a е мощен компютър тип всичко в едно, който ви осигурява подобрен работен процес и по-подредено работно пространство. ThinkCentre Neo 50a е снабден със системен софтуер Trusted Platform Module (fTPM), както и със защита на ниво BIOS и UBS порт. Също така компютърът разполага с функции за възстановяване след атака и подпомагане. А с опционалната камера с изкуствен интелект, която се прибира и затваря, когато не е необходима, можете да влезете сигурно само с една усмивка и да бъдете предупредени, ако някой наднича над рамото ви. С помощта на Intelligent Cooling Engine (ICE 5.0) топлинната мощност на системата може да се оптимизира за висока производителност и внимателно да се регулира консумацията на енергия. Наличната опция за WiFi 6 осигурява непрекъсната свързаност дори в натоварени мрежи. Има удобна поставка за телефон, а с опционалната регулируема стойка, накланящият се екран може да се спуска или повдига. Що се отнася до цялостната производителност, ThinkCentre Neo 50a е просто отличен. Този изключително гъвкав компютър "всичко в едно" е идеален за всички, от офис мениджъри до бизнес анализатори и създатели на съдържание. А с много възможности на HDD и SSD памет и DDR5 RAM, той се справя с лекота с тежките задачи.
| Серия | ThinkCentre Neo |
|---|---|
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 32GB, Two SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) IPS AG |
| Web камера, MP | 5.0MP |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Speakers 3Wx2, High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233-CG codec |
| Мрежа | Integrated 100/1000M, Intel Wi-Fi 6 AX201, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2, 2 USB 2.0, 1 USB-C data transfer only |
| HDMI порт | HDMI-in, HDMI-out |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Разширителен порт | - |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | USB Calliope Keyboard, Black, Bulgarian, USB Calliope Mouse, Black |
| Windows OS | - |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 19.2 x 43.1 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.