Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 17BR30T-B, 17" 5:4 TFT TN LCD Touch Screen Anti-Glare, SXGA (1280x1024), 5 ms, 1000:1 (Native), 200cd, D-SUB, USB Upstream Port, Tilt, Black
Мониторът със сензорен екран LG SXGA (1280x1024) ви позволява да работите ефективно с пръстите си, което повишава производителността и комфорта на работа. Насладете се на реалистични видеоклипове с по-малко накъсване на екрана благодарение на бързото време за реакция от 5 ms. Стойката с регулируем наклон осигурява комфортна работна среда, като ви помага да седите удобно за продължителни периоди от време, докато работите. Чрез осигуряването на вградено захранване работните места могат да бъдат проектирани с опростена подредба без претрупване. Това позволява по-добро оползотворяване и организиране на пространството, което създава по-чиста и ефективна работна среда. Режимът Smart Energy Saving (Интелигентно пестене на електроенергия) намалява консумацията на енергия чрез алгоритъм за компенсиране на яркостта, като същевременно поддържа монитора ярък. Пестете енергия, без да намалявате яркостта на монитора.
| Размер на екрана, inch | 17" (43.18 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 5:4 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | TN |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Touch Screen |
| Резолюция | 1280x1024 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 200cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 170° / 160° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | - |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | USB 2.0 |
| Наклон | 15° ~ 66° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 12 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 37.0 x 9.5 x 31.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | - |
| Стандарти | CE, UL (cUL) , FCC-B, CE, Erp, TUV type, Win 10/ROHS, REACH |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.