Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 32UN880K-B, 31.5" UltraFine Ergo 4K, IPS AG, DCI-P3 95%, 5ms, 350 cd/m2, 1000:1, 3840x2160, HDR 10, USB Type-C 60W, USB, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, Speaker 5Wx2, LG Switch, Reader Mode, Tilt/Height/Swivel/Pivot/ Extend/Retract, Black
Увеличете производителността си с новите иновации за ергономичност и подобряване на работното място. С DCI-P3 и HDR10, LG UltraFine Ergo осигурява изключително качество на изображението. 31,5-инчовият 4K IPS дисплей осигурява комфорт за очите при работа, като намалява изместването на цветовете при гледане от различни позиции. Подобрената подвижност на ергономичната стойка предлага повече разгъване, прибиране, завъртане, въртене около оста, промяна на височина и наклона, както и осигурява перфектна позиция за по-удобна и устойчива работа на потребителя. Ергономичната стойка е иновация за всеки, който прекарва значително време на бюрото си. Технологично и ергономично усъвършенстваната LG стойка помага за насърчаване на добра стойка чрез високата си степен на регулируемост, което позволява на всеки потребител да създаде идеално персонализирана работна станция. Компактният дизайн на ергономичната стойка спомага да бъде заемана много малка част от повърхността на бюрото, а също така допринася и за по-лесен монтаж. Помагайки на потребителите да намалят безпорядъка на работното място, решението с един USB-C кабел удобно осигурява бърз трансфер на данни и мощност за зареждане на лаптоп чрез един кабел. Приложението LG Switch помага да оптимизирате монитора в съответствие с вашата работа и живот. Лесно разделяте екрана на до 6 области, променяте темата или стартирате видео разговор с бутон за бърз достъп.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB Type-C 60W |
| USB хъб | 2 USB 3.0 |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 33 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 40.6 x 64.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.18159 x 0.18159 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.