Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 32G600A-B, 31.5" UltraGear Curved Gaming VA, AG, 1ms, 180Hz, 3000:1, 300cd/m2, QHD (2560x1440), AMD FreeSync, Dynamic Action Sync, HDR 10, sRGB 99%, HDMI, DisplayPort, Tilt, Headphone out, Black
Този UltraGear предоставя бързо и потапящо гейминг изживяване на 32" QHD извит дисплей с честота на опресняване от 180Hz и време за реакция от 1ms. AMD FreeSync гарантира плавно изживяване без накъсвания, докато HDR10 и до 99% sRGB покритието осигуряват ярки и наситени цветове. Потопете се във всеки детайл с 32" QHD (2560x1440) извит дисплей. Радиусът на извивката 1000R ви въвлича директно в действието, разширявайки зрителното поле за по-дълбоко потапяне и предоставяйки повече пространство на екрана за безпроблемен гейминг, мултитаскинг или стрийминг. Изживейте живи и наситени визуални ефекти благодарение на HDR10 и до 99% покритие на sRGB цветова гама. Независимо дали играете, стриймвате или създавате съдържание, цветовете остават ярки и въздействащи, разкривайки повече детайли във всяка сцена за по-динамично и визуално впечатляващо изживяване. С бърза честота на опресняване от 180Hz ще се насладите на по-плавни преходи между кадрите. Независимо дали работите или играете, визуализацията е по-плавна с по-малко трептене на екрана и размазване при движение. 1ms Response Time (GtG) поддържа бързите действия ясни, като минимизира размазването и "призрачния" ефект. Независимо дали локализирате врагове или се състезавате към финала, всеки кадър остава ясен, давайки ви предимство в критичните моменти. Насладете се на плавна игра без накъсване с AMD FreeSync. Чрез намаляване на разкъсването на екрана, трептенето и забавянето на входния сигнал - дори при HDR сцени - този UltraGear осигурява гладка и бърза производителност за конкурентно предимство и визуални ефекти с кинематографично качество. Dynamic Action Sync минимизира забавянето на входния сигнал за по-бързи реакции - така можете да отговорите на всяко движение, изстрел или завой веднага щом се случи. Black Stabilizer изсветлява тъмните сцени, помагайки на геймърите да забелязват врагове, скрити в сенките, и да реагират бързо при внезапни светлинни проблясъци - поддържайки ви една крачка напред във всяка битка. Crosshair предоставя предимство при точността с мерник в центъра на екрана, осигурявайки подобрено зрение и прецизност за по-точни изстрели в игри от първо лице. Насладете се на голям екран с тесните рамки и почти безрамков дизайн от трите страни на 32" дисплей. Елегантният и тънък дизайн на UltraGear предлага регулиране на височина, наклон и завъртане за оптимизирана конфигурация спрямо вашите нужди.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 70.2 x 25.9 x 45.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.