Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 34U511A-B, 34" UltraWide 21:9, IPS, 100 Hz, 5ms, 1000:1, 400cd/m2, WFHD 2560x 1080, sRGB 99%, HDR 400, HDMI, DP, Reader mode, Dynamic Action Sync, LG Switch, Tilt, LG Switch, Black
LG 34U511A-B е 34-инчов UltraWide 21:9 IPS монитор със 100Hz честота на опресняване. Дисплеят UltraWide Full HD (2560?1080) осигурява повече хоризонтално пространство на екрана, отколкото стандартен FHD (1920?1080) монитор. Минималистичният безрамков дизайн предлага непрекъснат, по-широк изглед. Това позволява по-ефективна работа при изпълнението на няколко задачи едновременно – без превключване между прозорци. Поддържа VESA DisplayHDR 400, като предлага подобрена яркост и контраст за по-ясни детайли в HDR съдържание. Лесно разделяте екрана на до 6 области, променяте темата или стартирате видео разговор с бутон за бърз достъп. Освен това поддържа режими PBP и PIP за ефективна работа с много задачи с множество входни източници. 1ms MBR намалява размазването при движение и фантомните образи, като осигурява по-плавна игра и по-ясни визуални ефекти при бързи сцени. Регулира цветовата температура и яркостта, за да намали умората на очите при продължително разглеждане на документи. Защитата от трептене намалява невидимото трептене на екрана и осигурява по-комфортна работна среда за очите ви. Елегантната L-образна стойка е проектирана за ергономичен комфорт с регулиране на наклона и е съвместима с 100?100 VESA монтаж на стена за гъвкав монтаж и ефективно използване на работното пространство.
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 29 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.6 x 22.0 x 48.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.